RU

Російський канал збрехав про Нацгвардію, атакуючу мирних луганчан видео

02.06.2014, 11:23
830044a300aeaa509fbe2e464df5643d.jpg
У той час, коли прикордонники Луганського загону з 4-ї ранку тримають оборону, не покидаючи приміщень, російський канал LifeNews подає цей бій як атаку Національної гвардії на мирних жителів.

Держприкордонслужба України зазначає, що "не зрозуміло тільки, як той, хто обороняється, може вести наступальні дії і чому на відео бойовики ховаються за житловими будинками?".

"У частині і контрактники, і строковики, Національна гвардія, а також є дані, що там знаходиться "Правий сектор...", - йдеться в сюжеті російського каналу.

Прикордонники відзначають, що кореспонденту телеканалу слід було б знати, що по-перше, строковиків в Держприкордонслужбі немає вже більше п'яти років. По-друге, прикордонники були б раді, якби поруч була допомога з тієї ж Нацгвардії, однак вона відсутня. Що стосується Правого сектора, то було б дивно, якби сюжет на каналі LifeNews пройшов без згадки про цю організацію.

Відео: уоutube.com

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини