RU

Росіяни навмисно псують українську військову техніку в Криму видео

09.04.2014, 14:37
33daf79c74b87873348693d50a54f5ff.jpg
Росіяни віддають захоплену в Криму техніку досить своєрідно, тому що поводяться, як мародери. Про це написав керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор групи Інформаційний опір Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

Російські військові передають Україні переважно стару техніку, яку ще й навмисне псують перед відправленням на материк, а нову військову техніку залишають собі , зазначив офіцер Військово-морських сил України Олексій Мазепа. "Росіяни досить вибірково ставляться до передачі техніки українській стороні. З автомобільного батальйону в Бахчисараї вся техніка, яка не зацікавила росіян, була занурена на поїзд і відправлена ​​в Україну, але на багатьох машинах відсутні коробки передач, замінена гума на колесах. Один з хлопців, які перейшли на бік Росії, подзвонив нам і розповів , що автомобілі вже на залізничних платформах були пошкоджені: росіяни просто відкривали капоти і розбивали двигуни", - сказав Мазепа.

Нагадаємо, раніше в Міноборони Росії повідомили, що на залізничній станції в Бахчисараї недалеко від Севастополя російські військові  приступили до вантаження автомобілів і причепів, якы належать колишньому автомобільному батальйону Військово-морських сил України. "Тут знаходяться бортові автомобілі типу Урал і їхні модифікації для перевезення сухих вантажів і автомобілі для транспортування пального, - сказав представник департаменту транспортного забезпечення Міноборони РФ, полковник Едуард Усольцев. - Уся техніка несправна і практично не придатна до подальшої експлуатації. Наймолодші автомобілі 1991 випуску, виробництва СРСР".

Відео: YouTube

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини