RU

Росіянам по центральному ТБ показали нові жахи про крах України видео

23.09.2013, 15:42
Дмитро Кисельов (фото - стопкадр з відео)
Державне центральне телебачення Росії продовжує пропагувати крах України у зв'язку з наміром підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом. У сюжеті курс Україну називають "неомазепізмом", називаючи Росію єдиною державою, готовою безкорисливо допомагати Україні. Москву в сюжеті пробують виставити рятівником України від "неминучої загибелі" .

Автор програми Кисельов вже не один раз готував сюжети про "катастрофічне становище України", пропагуючи проросійський курс для України. Кисельов брав участь у круглих столах руху Український вибір  Віктора Медведчука, де заявляв, що якщо Україна підпише асоціацію з ЄС, то "дороги будуть гіршими, медицина буде гіршою. Потрібно прямо говорити! Школи будуть гіршими армія буде гіршою, літаки будуть падати" . У новому сюжеті Кисельов також використовує пряму мову родича Володимира Путіна.

Крім того, раніше Кисельов дозволив собі хамські репліки на адресу керівництва України - в одній з програм він заявив: "Янукович, як ошпарений, навіть не залишившись на запланований нічліг, під ранок відлетів геть. Справи у нього погано - лякають вже скрізь - і з заходу, і зі Сходу, а можливості у Києва гідно зробити гідний вибір все менше", - говорив він.

Відео: Росія 1

Комментарі

Останні новини