RU

РФ зливала терористам інформацію з СЦКК: СБУ видворила шпигуна видео

22.06.2016, 17:23
d1ed6645ab45cb2fef4ee1776c0ef277.jpg
Служба безпеки України викрила начальника штабу російського представництва в Спільному центрі з контролю і координації питань припинення вогню в Донбасі (СЦКК) полковника Володимира Чебана в діях, що суперечать інтересам національної безпеки України і мінським домовленостями. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Російський військовослужбовець передав заступнику начальника штабу так званого 1-го армійського корпусу окупаційних військ РФ по кличці Якуб місячні графіки і маршрути польотів безпілотників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

"На підставі цієї інформації бойовики могли приховувати від міжнародних спостерігачів свої вогневі позиції, а також місця дислокації важкого озброєння і техніки", - підкреслили в СБУ.

Читайте також: Хуг: Поразка безпілотників ОБСЄ - пряма атака на мандат місії

Також російський військовий може бути причетний до фальсифікації російською стороною в СЦКК доказів порушення мінських домовленостей українськими військовими.

"На підставі положень ст. 26 закону України про правовий статус іноземців та осіб без громадянства СБУ оголосила громадянину РФ Володимиру Чебану рішення про його примусове повернення в країну походження і заборону в'їзду в Україну терміном на п'ять років", - повідомили в спецслужбі.

Російський військовий в супроводі СБУ прибув на держкордон в Харківській області і залишив територію України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини