RU

РФ фабрикує супутникові знімки місця падіння Boeing: відео СБУ видео

30.07.2014, 15:45
b5f313cb720d3bf3bacd66c4b1061c14.jpg
Службою безпеки України отримано дані космічної фотозйомки, що підтверджують факт фабрикації міністерством оборони РФ матеріалів по катастрофі Boeing 777, які були оприлюднені 21 липня 2014 під час брифінгу генштабу РФ.

Як повідомляє прес-служба СБУ, порівняльний аналіз "російських даних" космічної зйомки грунтується на цифрових даних супутників. "Можна констатувати, що так звані "російські докази" мають численні і відверті ознаки підробки і ретушування, або фотографії були відзняті російськими супутниками-шпигунами в інший час, задовго до теракту із збитим Boeing 777", - говоритися в повідомленні.

СБУ підкреслює, що матеріали, які були оприлюднені ГШ РФ, в цілому є не відповідають дійсності, і спрямовані на формування помилкової версії про нібито непричетність збройних сил Росії до терористичного акту проти мирного літака з використанням ЗРК "Бук-М1".

Відео: СБУ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини