RU

Результат поліграфа: депутатам пропонували хабарі - відео видео

24.10.2019, 15:16
Скріншот відео телеканалу НАШ

Голова науково-методичної ради Всеукраїнської асоціації Жаннетта Половникова повідомила, що за результатами перевірки на детекторі брехні, було встановлено, що депутату від Слуги народу Ользі Василевській-Смаглюк відомо про пропозиції хабарів нардепам. Про це вона заявила в ефірі 112 Україна.

"Вона трохи приховує інформацію про те, що подібні - це зафіксовано - пропозиції були. Можливо, не безпосередньо до неї, тому що реакція має більш асоціативний характер, але нашій досліджуваній особі відомо про те, що були відповідні пропозиції", - розповіла Половникова.

Читайте також: Детектор брехні. Дубінський відповів, поліграфолог оцінив

Спеціаліст запевняє, що сама Василевська-Смаглюк хабарів не брала.

"Зі щирим серцем можу сказати, що досліджувана особа нічого від нас не приховує, грошей вона не брала жодного разу, ніяких, за вирішення питань", - повідомила Половникова.

У той же час поліграфолог повідомила, що нардеп приховує свої підозри на рахунок того, хто міг погодитися на подібні пропозиції.

За словами Половникової, більш точні результати дослідження будуть завтра в другій половині дня.

  • Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом можливого отримання 11 народними депутатами з парламентського податкового комітету хабара в розмірі $30 000.
  • Пройти поліграф зажадав від депутатів фракції СН, які входять до фінансового комітету Ради, президент Володимир Зеленський, після того, як група депутатів з президентської фракції, на чолі з Дубінським, завалила в комітеті антикорупційний законопроект.

Читайте також: Поліграф і $30 тисяч для "слуг народу". Що сталося у фракції Зеленського

Комментарі

Останні новини