RU

Регіонали почали мітинг на Європейській площі в Києві видео

29.11.2013, 12:20
4c211de6c1362b7188682734e47ba3f1.jpg
Прихильники Партії регіонів займають проїжджу частину на Європейській площі в Києві, де сьогодні пройде концерт і альтернативний мітинг регіоналів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, від будівлі Кабінету міністрів на вулиці Грушевського до Європейської площі рухається багатотисячна колона з прапорами Партії регіонів і українськими національними прапорами.

На підході до Українського дому вони виходять на проїжджу частину Грушевського і збираються під встановленою сценою. Організатори підганяють учасників акції. Біля готелю "Дніпро" колону зустріла маленька група прихильників євроінтеграції з прапорами Руху, які скандували: "Рух в Європу". Мітинг поки не почався, зі сцени звучить українська музика.

Рух автотранспорту по Грушевського в бік Українського дому заблоковано колоною. У руках люди тримають таблички майже усіх регіонів України.

Зі сцени людей закликають скандувати "Європейській інтеграції - так!" і просять бути особливо активними, коли почнеться прямий ефір Першого національного.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини