RU

Регіонал накинувся на Геращенко на одній з дільниць в Обухові видео

19.03.2012, 13:32
Ірина Геращенко
Народний депутат з фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Петро Мельник накинувся на свою колегу по парламенту з фракції НУНС Ірину Геращенко на одній з виборчих ділянок в Обухові, намагаючись силою виштовхати її з ділянки.

Як розповіла сама Геращенко на своїй сторінці в Facebook, після декількох дзвінків і скарг щодо порушень на виборах мера Обухова вона разом з колегами-депутатами відправилася на виборчі дільниці спостерігати за ходом голосування й підрахунком голосів. "Мені дісталася 13 ділянка. Там довірена особа кандидата від ПР почала мене впритул в обличчя знімати на IPad, вимагати, щоб я вийшла з ділянки. А потім заявився нардеп від ПР Петро Мельник, взяв мене під руки, підняв і просто намагався винести з дільниці", - розповіла Геращенко.

За її словами, Мельник - "великий огрядний мужик, а я - метр 58 см". "Реально мене захистили міжнародні спостерігачі. Якщо так роблять з жінкою-нардепом, то що ці ПР-івські депутати будуть робити з іншими спостерігачами на парламентських виборах", - пише політик.

Вона зазначила, що збирається написати скаргу в прокуратуру й буде вимагати розглянути цей вчинок на регламентному комітеті.

Крім того, як видно на відео, Геращенко від рук депутата-регіонала виручили представники посольства США - заступник радника з політичних питань Бредлі Паркер і другий секретар з політичних питань Стівен Пейдж.

Комментарі

Останні новини