RU

Регіонал Микола Левченко назвав олігархів-супротивників Януковича видео

11.02.2014, 17:44
Микола Левченко (фото - partyofregions.ua)
Народний депутат від Партії регіонів Микола Левченко на засіданні Донецької облради звинуватив представників українського великого бізнесу - Ігоря КоломойськогоДмитра ФірташаВіктора ПінчукаПетра Порошенка в боротьбі проти чинної влади за допомогою належних їм ЗМІ. Про це повідомляють Ігоря КоломойськогоДмитра ФірташаВіктора ПінчукаПетра Порошенка. Про це повідомляють Новини Донбасу.

На думку Левченка, телеканали, що належать цим бізнесменам, беруть участь в інформаційній війні проти чинної влади. "Їх позиція проти влади і їх політика проти влади. Вони брешуть і перекручують факти, провокують на розкол для того щоб зберегти переваги в бізнесі", - сказав політик.

Народний депутат порівняв Україну з "піратським кораблем". "Палять співробітників МВС, вбивають людей - все це боротьба за владу. Ціна питання - влада чи поразка, ціна занадто висока", - зазначив Левченко.

Микола Левченко був обраний до Верховної Ради в жовтні 2012 року від одного з мажоритарних округів Донецька. До цього з 2004 по 2012 рік він був секретарем Донецької міськради, на цій посаді він негативно оцінював зростання вивчення української мови.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини