Повідомляється, що в звіті СММ ОБСЄ за 10 лютого 2019 року також ще фіксувалася поява в окупованому Донбасі комплексу радіорозвідки РФ "ТОРН"

Комплекс радіорозвідки "ТОРН", що належить країні-окупанту РФ, їздить по території Макіївки в окупованому Донбасі. Про це свідчить відео опубліковане на YouTube-каналі InfoNapalm.

У виданні InfoNapalm. повідомляють, що відео зняте одним з жителів окупованої Макіївки, датується січнем 2019 року. У кадр на відео потрапив проїжджаючий сучасний російський комплекс радіорозвідки "ТОРН".

Як інформує InfoNapalm, російська машина рухається по вулиці Героїв Сталінграда в окупованій Макіївці.

Також видання повідомляє, що в звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ за 10 лютого 2019 року вже фіксувалася поява в окупованому Донбасі комплексу радіорозвідки РФ "ТОРН".

"А в липні 2019 року в мережі з'явилося відео, на якому один з підрозділів ЗСУ 29 червня 2019 року знищив комплекс радіорозвідки "ТОРН" поблизу населеного пункту Майорове, Донецька область", - додали в InfoNapalm.

31 липня, в Мінську на засіданні Тристоронньої контактної групи була активізована робота з пошуку зниклих безвісти в Донбасі.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне