RU

Радіоперехоплення у справі MH17: бойовиків ДНР контролює Кремль видео

14.11.2019, 16:32
Ігор Гіркін (Стрєлков) - скриншот із відео

Об'єднана слідча група (JIT) опублікувала записи телефонних розмов ватажків бойовиків на Донбасі та покази свідків, які підтверджують, що бойовики підкоряються і виконують вказівки влади Російської Федерації.

Розслідувачі встановили, що поряд зі звичайними телефонами, бойовики ДНР користувалися засобами спецзв'язку.

Наприклад, один із ватажків ДНР Олександр Бородай у липні 2014 р каже: "Я виконую накази і захищаю інтереси виключно однієї держави - Російської Федерації. Ось, власне, і все".

В іншій розмові на початку липня 2014 року терорист ДНР повідомляє своєму спільнику, що "прибудуть люди з повноваженнями від Шойгу (Сергій Шойгу - міністр оборони РФ)". За словами бойовика, ці люди "викидають нах.й місцевих польових командирів із підрозділів", а "москвичі" візьмуть командування.

Кілька колишніх бойовиків повідомили JIT, що російська служба безпеки ФСБ і служба військової розвідки ГРУ були залучені в повсякденне управління терористичною організацією ДНР. Один зі свідків заявив, що ватажки ДНР регулярно їздили в Москву, щоб проконсультуватися зі своїми контактними особами в ФСБ і ГРУ.

В інтерв'ю 2017 р Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що від нього зажадали передати командування бойовиками Олександру Захарченку, якого призначив помічник президента РФ Владислав Сурков.

Читайте також: Справа МН17. Bellingcat дізналися фейкові імена причетних бойовиків

Комментарі

Останні новини