RU

Рада в першому читанні підтримала вибори в Києві: відео видео

21.03.2013, 14:12
684306be47ba8c9fafa02141b31cc1ba.jpg
Депутати прийняли постанову про призначення київських виборів на 2 червня за основу. За проголосували 293 народних депутата. Також Рада прийняла рішення про скорочення термінів підготовки проекту до другого читання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, таке рішення було прийнято за результатами засідання погоджувальної ради. "Наша позиція полягає в тому, що вибори в Києві повинні відбутися", - заявив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк.

У свою чергу, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов зазначив, що Партія регіонів пропозицію підтримає, проте в цілому постанову буде розглядати тільки після винесення вердикту Конституційного суду.

Спікер  Володимир Рибак поставив пропозицію на голосування, Михайло Чечетов дав відмашку, і регіонали підтримали проект.

Нагадаємо, раніше депутати провалили голосування з виборів в цілому. Регіонали казали, що готові проголосувати вибори тільки в першому читанні. Опозиція наполягла на своєму. У підсумку вибори 2 червня в цілому підтримали лише 179 депутатів. При цьому участі в голосуванні не взяли 23 опозиціонера.

Детальніше: регіонали намагаються утримати Київ до 2015 року

Мер вулиці. Чому вибори в Києві критичні для опозиції і влади

Комментарі

Останні новини