RU

ПВК Семенченка працювала в інтересах Коломойського – Слідство.Інфо видео

26.03.2021, 15:07
Семен Семенченко (Фото: LIGA.net)

Організація Донкорп Україна, пов'язана з колишнім добровольцем і екснардепом Семеном Семенченком, виконувала завдання "в інтересах бізнесмена Ігоря Коломойського". Про це йдеться в розслідуванні програми Слідство.Інфо.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Журналісти з'ясували, що члени "приватної військової компанії" (так організацію називають в СБУ, – ред.) брали участь в акціях протесту проти ексглави Нацбанку Якова Смолія та його тодішньої заступниці Катерини Рожкової.

"Було завдання створити картинку, для цієї картинки були перформанси, – каже колишній член компанії Донкорп Євген Сікора, відзначаючи, що акції проти екскерівництва НБУ курирував нібито особисто Семенченко. – Він всі ці сценарії стверджував, коригував. В принципі, він там і був присутній, тільки з машини спостерігав. Періодично телефонував і поправляв, що неправильно робите".

Раніше Смолій заявляв, що "є припущення", що в тиску на НБУ був зацікавлений Коломойський.

Слідство.Інфо відзначають, що "ПВК" Семенченка займалася охороною держкомпанії Центренерго. Журналісти стверджують, що до 26 лютого компанію очолювало керівництво, близьке до Коломойського, і "компанії з орбіти олігарха тоді отримували найбільшу вигоду від діяльності Центренерго".

Читайте також: На Центренерго повністю оновлено правління. Призначено нового в.о. генерального директора

Крім цього, розслідувачі відзначають, що "ПВК" також займалася охороною шахти Краснолиманська, яка поставляла вугілля на Центренерго.

Розслідувачі з'ясували, що у лютому члени організації брали участь у стрілянині на столичному будмайданчику на вулиці Казимира Малевича. Вони відзначають, що з будівництвом, де влаштували стрілянину бійці Семенченка, пов'язаний Михайло Кіперман – друг і бізнес-партнер Коломойського.

Комментарі

Останні новини