RU

Путін: Українських військових у Криму блокували наші військові видео

17.11.2014, 11:58
84e6517480076c813b43a1def2db3e99.jpg
Президент РФ Володимир Путін  знову визнав, що частини Збройних сил України в Криму під час анексії були блоковані Збройними силами Російської Федерації. Про це він сказав в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD.

"Так, я не приховую, звичайно, це факт, ми ніколи його не приховували, наші збройні сили, прямо скажемо, блокували озброєні сили України, розквартировані в Криму, але не для того, щоб когось змусити йти голосувати, це неможливо зробити, а для того, щоб не допустити кровопролиття, щоб дати можливість людям висловити своє власне ставлення до того, як вони хочуть визначити своє майбутнє і майбутнє своїх дітей", - заявив він.

Нагадаємо, на початку березня Путін стверджував, що озброєними людьми в Криму були "місцеві сили самооборони". Однак через місяць він визнав, що без підтримки російських військових було б неможливо провести так званий референдум про вихід АРК зі складу України.

Читайте також: Путін заявляє, що не дозволить знищити бойовиків Донбасу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини