RU

Прокурори про ситуацію з "Беркутом": Нам за все це дуже соромно видео

28.12.2019, 12:55
Скріншот з відеозапису Hromadske

Колишня група прокурорів у справі про розстріли протестувальників на Майдані в 2014 році, яку вчора раптово замінило керівництво Генпрокуратури, попросила вибачення у родин Героїв Небесної сотні, перш ніж поступитися місцем в залі засідань суду тим, кого глава ГПУ Руслан Рябошапка призначив їм на заміну.

"Будемо залишати зал, - сказав один з прокурорів і додав: - Але хотілося б вибачитися перед потерпілими і судом, і в цій ситуації сказати, що нам за все це дуже й дуже соромно".

Читайте також: 11 екс-беркутівців викреслили зі списків на обмін - Hromadske

Прокурорів Олексія Донського, Ігоря Земскова, Яніса Сімонова і Дениса Іванова, які кілька років вели цю частину "справ Майдану" і були проти, щоб обвинувачених екс-беркутівців включили в списки на обмін з ОРДЛО, замінили на Сергія Куцого, Віталія Суботіна і Олександра Шеваленка.

Відео: Hromadske

  • ЗМІ пишуть, що Україна може передати бойовикам в ОРДЛО екс-беркутівців. Сім'ї загиблих при розстрілі на Майдані закликали президента не йти на цей крок.
  • На завтра, 29 грудня, готується масштабний обмін українських заручників у бойовиків в Донецьку на людей, які перебувають під слідством і/або засуджених в Україні.

Комментарі

Останні новини