RU

"Проблема є": опубліковано записи бесід Кулика з покровителем видео

14.07.2016, 16:55
Костянтин Кулик (фото - gp.gov.ua)
На відео з 11:24. Обережно, ненормативна лексика

В ході сьогоднішнього брифінгу керівників Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури були оприлюднені аудіозаписи розмов за участю військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

На записах підозрюваний у незаконному збагаченні Кулик неодноразово телефонує людині, яку слідство називає "особою з широкими зв'язками в правоохоронних органах", не вказуючи імені. Прокурор йому скаржиться, що "є проблема", коли детективи НАБУ прийшли вилучати його особисту справу. Його співрозмовник у відповідь пообіцяв "уточнити".

З повною розшифровкою перехоплених розмов Кулика і хронологією ключових подій у його справі можна ознайомитися за цим посиланням.

Також перехоплені розмови підозрюваного з колегою по роботі, якого Кулик просить підготувати інформацію "для краси" про найрезонансніші розслідування.

НАБУ також представило детальну схему незаконного збагачення Кулика.

Натисніть для збільшення

"Проблема є": опубліковано записи бесід Кулика з покровителем

29 червня слідчі Національного антикорупційного бюро прийшли з обшуком до квартири керівника Військової прокуратури сил АТО Костянтина Кулика. Глава спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що справу проти Кулика було відкрито за матеріалами журналістських розслідувань.

13 липня Апеляційний суд Києва відновив Кулика на посаді прокурора сил АТО. Заступник голови САП Максим Грищук заявив, що це не спростовує висунуті на його адресу підозри в незаконному збагаченні.

Читайте також: В НАБУ повідомили подробиці обшуків у прокурора сил АТО Кулика

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини