RU

Прикордонники оприлюднили відео із затриманими військовими РФ видео

27.11.2015, 14:25
Скріншоти з відео Держприкордонслужби України
Прикордонники Луганського загону оприлюднили відео і фото двох російських військовослужбовців, яких вони вчора затримали за незаконне перетинання державного кордону в районі пункту пропуску Мілове.

Це були військовослужбовці однієї з частин внутрішніх військ МВС РФ, що слідували в місто Армавір (РФ), за їхніми словами "з метою здачі іспитів на право носити берет темно-зеленого кольору".

Спочатку вони прибули поїздом на станції Черткове (РФ), що межує з українським населеним пунктом Мілове. Затримані пояснюють, що в Україну нібито потрапили випадково: після того як перейшли через міст, були затримані прикордонним нарядом.

Прикордонники оприлюднили відео із затриманими військовими РФ

Обидва військовослужбовці проходили службу в Балашисі Московської області у військовій частині 3419, окрема дивізія оперативного призначення. Один з них проходив службу на посаді командира відділення у званні молодшого сержанта, другий - на посаді розвідник-навідник у званні сержанта.

1.JPG

Скріншоти з відео Держприкордонслужби України

Проводяться заходи щодо встановлення обставин правопорушення та прийняття процесуальних рішень.

У Росії вже
підтвердили затримання двох своїх військових.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини