Народні депутати мають розглядати сьогодні проект держбюджету на 2014 рік, і під парламентом активізувалося прихильники провладної партії

На вулиці Грушевського з ранку формуються колони прихильників Партії регіонів, які збираються на Європейську площу. Під Верховною Радою вже зібралися більше тисячі осіб. Одночасно в Маріїнському парку триває багатотисячний мітинг на підтримку регіоналів, учасники якого вимагають прийняти державний бюджет на 2014 рік.

Нагадаємо, сьогодні в урядовий квартал стягуються силовики. За останні години там сконцентровані близько двох тисяч бійців "Беркута" і внутрішніх військ.

Імовірно силовики стягуються для підтримки засідання провладної більшості у Верховній Раді, яка сьогодні збирається проголосувати державний бюджет на 2014 рік. Не виключено, що у разі блокування сесійної зали, регіонали можуть провести виїзне засідання.

Вчора представники Партії регіонів анонсували сорокатисячний мітинг на підтримку прийняття держбюджету-2014.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.