RU

Прихильники Маркова штурмували УВС, екс-депутат обіцяє мстити видео

23.10.2013, 09:21
2ee83f5be8f06f05816aaa6443d57ed1.jpg

Прихильники екс-нардепа Ігоря Маркова вчора ввечері прорвалися у внутрішній двір будівлі Одеського облуправління внутрішніх справ на Єврейській вулиці і намагалися перешкодити правоохоронцям вивезти політика в Київ. Як повідомляє Думская.net, міліціонери вже вивели Маркова в наручниках і посадили в машину, але проїхати їй не дав натовп. Не допомогли навіть співробітники "Беркута". У підсумку лідера "Батьківщини" знову сховали в будівлі облУВС.

Після півночі співробітники міліції і внутрішніх військ приступили до розгону прихильників Маркова. Дві лінії правоохоронців з щитами і кийками відтісняли натовп. Одночасно група бійців "Беркута" виштовхувала автомобіль Porsche Cayenne дружини екс-нардепа, який закупорив виїзд з внутрішнього двору будівлі. Близько 3:00 Маркова вивезли з будівлі облУВС. За неофіційними даними, Маркова відправили до Києва літаком або на вертольоті.

Раніше, коли журналісти і дружина екс-нардепа підійшли до приміщення, де знаходився затриманий Марков, політик попросив свою вагітну дружину не нервувати і пообіцяв: "Я їх загризу зубами, б...ь, коли вийду, цього, б...ь, урку. Це банда донецька. Кримінальник пішов на беззаконня".


Відео: youtube.com


Комментарі

Останні новини