Як повідомляє видання Східний варіант, сюжет з фейковою розповіддю показали на пропагандистському телеканалі Звезда, який належить Міноборони РФ

Низка російських ЗМІ поширила розповідь терористки Ілони Баневич з позивним Боня, яка воює в Донбасі проти України. Вона розповіла історію про те, як в 2014 році зловила в Донецьку українців, які приїхали в місто за рабами. Про це повідомляє Східний варіант.

"Одна машина нам сподобалася, стара "четвірка" з сумськими номерами. Бабуся, дідусь, мішки у них якісь. Коли запитали, чого вони тут шукають, вони показали нам папір, виписаний Петром Порошенком, на будинок, який їм сподобається. Вони туди можуть заселятися, тільки потрібно буде вписати туди адресу. А на питання, якщо там живуть люди, вони говорять: "Ну, будуть у нас працювати". Тому що за цим договором їм можна було мати трьох рабів і трьох робочих", - розповіла Баневич.

Як повідомляє видання, російські ЗМІ пустили відзнятий матеріал в ефір. Зокрема, сюжет з розповіддю Баневич показав пропагандистський телеканал Звезда, який належить Міністерству оборони РФ.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.