RU

Презентація доповіді Нємцова "Путін. Війна": трансляцію завершено видео

12.05.2015, 12:18
Фото: twitter.com/NewcasterTV

Сьогодні о 12:00 розпочалася презентація доповіді "Путін. Війна", роботу над підготовкою якого почав Борис Нємцов. У дослідженні зібрано факти участі російських військовослужбовців на стороні збройних бандформувань у війні на сході України.

"Путін. Війна" - 64-сторінкове дослідження, що об'єднало в собі свідоцтва, що публікувалися раніше в ЗМІ, і власні дані Нємцова про втручання Москви в українську політику і присутність російських збройних сил на сході України. Дослідження розбито на 11 глав, вони охоплюють події в Україні з початку революції Гідності, коли в Кремлі був розроблений сценарій анексії Криму, і до теперішнього часу.

Збирати матеріали для доповіді Нємцов став з початку 2015 року. Він багато працював з відкритими джерелами, знаходив людей, які могли поділитися інформацією. Російський опозиціонер звертався до ФСБ з депутатськими запитами про участь у війні на боці бандформувань ДНР і ЛНР збройних вихідців з Чечні і до Генпрокуратури з вимогою перевірити інформацію про участь російських військових у боях на сході України. Всі його звернення залишилися без відповіді.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини