RU

Прес-конференція про розслідування злочинів проти Євромайдану видео

04.11.2015, 13:18
511cc16c8c21809bd18fbc39ef072752.jpg
Перед річницею Євромайдану звучать заяви про те, що більшість справ знаходяться на завершальній стадії розслідування і їх потрібно скоріше передавати до суду. Проте адвокати стверджують, що це не відповідає дійсності. І хоча за окремими епізодами дійсно є прогрес, в цілому розслідування не витримує критики.

Сьогодні, 4 листопада, в прес-центрі ЛІГА.net проходить прес-конференція на тему "Злочини проти Євромайдану: Політичний піар замість реального розслідування".

Заявлені спікери заходу - голова колегії адвокатської консультативної групи Павло Дикань, члени колегії адвокатської консультативної групи Євгенія Закревська, Роман Маселко і Віталій Титич.

Учасники прес-конференції розкажуть про стан розслідування злочинів проти Євромайдану, про слідство і його перспективи, про роль керівництва Генпрокуратури та управління спеціальних розслідувань, а також про протидію з боку МВС.

Читайте спецпроект: Майдан: революція гідності

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини