Прем'єр Канади сказав Путіну припинити втручання в Україну видео

17.11.2015, 10:36
Джастін Трюдо (фото - EPA)
Новий прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час короткої бесіди з президентом РФ Володимиром Путіним заявив, що Росія повинна припинити втручання в Україну. Про це він сказав в кулуарах саміту G20 в Анталії, передає  CBC.

"Я сказав, що, хоча Канада і змістила свій підхід у широкому спектрі багатосторонніх і міжнародних питань, ми як і раніше прихильні до того, що втручання Росії в Україну має припинитися, що ми солідарні з українським народом і очікуємо, щоб Путін повною мірою брав участь у мирному мінському процесі", - сказав Трюдо.

Нагадаємо, за підсумками парламентських виборів у Канаді 19 жовтня Ліберальна партія Трюдо отримала 39,5% голосів канадців і 184 з 338 місць у парламенті. 44-річний Джастін Трюдо - один із синів прем'єр-міністра Канади до 1968-1984 роках П'єра Еліота Трюдо (1919-2000), найпопулярнішого канадського політика, якого називають "батьком сучасної Канади".

Трюдо залишається вірним позиції колишнього прем'єр-міністр Канади Стівена Харпера, який був прихильником України і одним із найзатятіших критиків президента РФ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю