Слухати директора інформаційного бюро НАТО в Москві Роберта Пшеля учасники шоу не готові - його перебивають, переходячи на крик

У мережі опублікований фрагмент ток-шоу "Політика" на російському державному телеканалі Росія-1, в якому взяв участь директор інформаційного бюро НАТО в Москві Роберт Пшель. На цих кадрах представник НАТО марно намагається пояснити учасникам програми (в їх числі лідер ЛДПР Володимир Жириновський, публіцист Олександр Чаленко. який втік з Києва до Москви та інші), що в ефірі російського телебачення транслюється пропаганда, а інформація про події в Україні навмисно спотворюється.

Однак слухати Пшеля учасники шоу не готові - його перебивають, переходячи на крик. У своїй промові представник НАТО зізнається, що не розуміє, для чого його запросили на цю програму, оскільки замість обговорення ситуації в Україні відбувається "сеанс ненависті", а на адресу українців кажуть, що "це не люди, це шкідлива країна".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.