RU

Поярков оскаржить рішення про позбавлення його прав на півроку видео

16.01.2014, 18:50
Сергій Поярков
Активіст Автомайдану Сергій Поярков заявив, що має намір оскаржити рішення про позбавлення його прав у судах вищої інстанції.

За його словами  поки рішення суду не вступило в законну силу, він їздитиме на авто. Крім того, Поярков повідомив, що у нього ще є американські водійські права. Якщо і їх захочуть позбавити, активіст заявив, що готовий брати участь у судовому процесі в США.

Нагадаємо, сьогодні суд на півроку позбавив водійського посвідчення Пояркова нібито через те, що той не зупинився на вимогу ДАІ. Крім того, за рішенням Феміди, активіст повинен сплатити судовий збір у розмірі 36 гривень.

Раніше Поярков заявив, що проросійський політик Віктор Медведчук подав до суду на активістів Автомайдану, які 29 грудня 2013 року пікетували його особняк в Києві. Відзначимо, що крім особняка Медведчука активісти також пікетували резиденцію президента в Межигір'ї і будинки інших чиновників.

Досьє  на Сергія Пояркова

Відео: 5 канал

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини