RU

"Потрібні мільйони Зеленських": Коломойський підтримав коміка видео

05.03.2019, 12:08
Ігор Коломойський (скріншот з відеозапису)

Український бізнесмен Ігор Коломойський  вперше підтримав висунення в президенти шоумена Володимира Зеленського, заявивши, що бачить в цьому "символічну зміну поколінь". Коментар він дав журналісту служби  Бі-бі-сі.

Кореспондент запитав олігарха: можливо, майбутні вибори та участь Зеленського - це якийсь шанс для Коломойського "поквитатися" з нинішньою владою за ПриватБанк і інші кейси?

"Ні. Ну, тобто... Це взагалі не пов'язані речі. Тобто, у нас немає питання помсти", - з посмішкою відреагував той на запитання інтерв'юера.

Коломойський заявив, що для нього Зеленський - це "не персоналія", а "якийсь символ". "Символ зміни поколінь. Україна потребує не одного Зеленського, а мільйони Зеленських", - зазначив він.

Читайте також: Тест LIGA.net. Коломойський, Фірташ, Пінчук - вгадай олігарха за коронною фразою

Зеленський в наступному епізоді програми заявив, що підтримки з боку олігарха у нього немає: "Я ніяка не іграшка в руках Коломойського".

У відповідь на слова журналіста "пообіцяйте зараз, що в разі вашого обрання розслідування про мільярди, які нібито вкрав Коломойський, продовжаться", Зеленський сказав, що "всі ми перед законом рівні, будь то людина, будь то олігарх або найбільший бізнесмен".

"Якщо хтось щось вкрав і це доведено правоохоронними органами, ця людина повинна повернути. Ніхто нічого закривати не буде", - запевнив він співробітника Бі-бі-сі.

Читайте також: За Зеленським їздить мінівен з групи Приват Коломойського: ЗМІ

Проблема в тому, резюмував журналіст, що система правосуддя в Україні "наскрізь прогнила й суддів запросто можна підкупити".

Раніше розслідування програми Схеми показало, що Зеленський пересувається у супроводі мінівена з групи Приват Коломойського.

Відео: BBC Newsnight

Комментарі

Останні новини