Президент Петро Порошенко у Вашингтоні заявив, що Україні потрібні лише "певні кошти для ведення радіоелектронної та інформаційної війни"

Президент Петро Порошенко  у Вашингтоні заявив, що не може відповісти на питання, чому міжнародна спільнота відмовляється допомогти Україні озброєнням. Про це він сказав під час виступу на форумі Боротьба України за свободу, яка триває, передає 5 канал.

"Я не можу відповісти на питання, чому міжнародна спільнота відмовляється надавати нам озброєння. Ми що, просимо якісь артилерійські установки? Ні, ми - сучасна європейська держава, котра здатна виробляти власне озброєння", - зазначив він.

Президент додав, що Україні потрібні лише "певні кошти для ведення радіоелектронної та інформаційної війни".

"Хіба це летальна зброя? Ні, це кошти для забезпечення нашої обороноздатності", - підкреслив він.

Порошенко нагадав, що Україна платить високу ціну за війну з Росією: 7% території України окуповані, 20% економіки знищено або захоплено.

За час війни в Донбасі загинули близько 10 тисяч осіб, в тому числі близько 2700 українських військовослужбовців. 1,8 млн людей стали вимушеними переселенцями.

При цьому Росія як і раніше не виконує мінські домовленості і направляє війська і зброю в Донбас. Підтримка США має вирішальне значення для успішного опору російської агресії, зазначив Порошенко.

Виступаючи у Вашингтоні президент
закликав продовжити санкції проти Росії за військову агресію проти України.

Читайте також: Порошенко назвав три умови для проведення виборів в Донбасі

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.