Петро Порошенко заявив, що "жахнувся", подивившись серіал "Слуга народу", в якому головного героя грає кандидат в президенти Володимир Зеленський

Президент Петро Порошенко приміряв на себе "лякаючий" образ Василя Голобородька з політичного серіалу "Слуга народу", якого грає його суперник у передвиборній гонці шоумен Володимир Зеленський. Так він почав свій виступ сьогодні, 15 квітня, на зустрічі з представниками бізнесу.

"У переговорах про черговий транш Міжнародного валютного фонду, цієї грабіжницької організації, за допомогою якої Захід грабує країни третього світу, від нас, від України, вимагають 3% хабара", - почав свою промову Порошенко.

"Вони також наполягають на монополізації на видобуток сланцевого газу, чого ми точно не можемо допустити. Вони, міжнародні фінансові організації, хочуть, щоб ми скоротили на 50% виробництво сільськогосподарської продукції. Вимагають відкриття сховища ядерних відходів у Чорнобильській зоні та розширення цього сховища на територію всієї Київській області", - сказав він і зал вибухнув сміхом.

"Дорогі друзі, диктат Заходу переходить усі мислимі і немислимі межі. А про Велику сімку - вона боїться економічного і політичного зростання України. Як ми цьому будемо протидіяти? Так, пане міністре фінансів. І нарешті, покінчіть з борговою залежністю! Це мій наказ вам!", - продовжив він і розсміявся сам.

Незабаром Порошенко перервав промову і сказав, що "приблизно так виглядає програма діяльності" кіношного президента Голобородька в серіалі "Слуга народу".

"Я, чесно кажу, його не бачив, цей серіал, читав по вижимках. Але потім взяв і переглянув - жахнувся. Антизахідна риторика, на жаль, як відомо, є частиною гібридної війни, яку Росія веде проти нашої держави", - заявив він.

За словами Порошенка, ніхто не знає, що думає про співпрацю з МВФ кандидат в президенти Зеленський, оскільки практично не робить політичних заяв: "Ті, хто хочуть повернення України в сферу впливу Росії, могли сказати, це їх кандидат, ті, хто хочуть в ЄС і НАТО - могли сказати, що це наш кандидат".

Дивіться також: Зеленський дорікнув Порошенку за стадіон і "аналізи всім": відео

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.