RU

Порошенко приїхав здавати аналізи офіцерам VADA: відео видео

10.04.2019, 17:18
Петро Порошенко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Кандидат в президенти  Петро Порошенко  прибув на НСК Олімпійський, щоб здати аналізи представникам Добровільної антидопінгової асоціації (VADA).

Раніше сьогодні колишній чемпіон у боксі Володимир Кличко закликав кандидатів Порошенка і Володимира Зеленського відвідати НСК для здачі аналізів на наркотики офіцерам VADA. Останні приїхали в столицю і будуть чекати кандидатів на стадіоні.

У штабі Зеленського заявили, що він не приїде на стадіон сьогодні, повідомляє Бі-Бі-Сі. Як розповів політичний консультант кандидата Дмитро Разумков, Зеленський вже здав аналізи. "Було питання в здачі аналізів - аналізи здали. Хто вже здав: хто здавав в незрозумілому медпункті, а хтось - в лабораторії", - сказав він.

Чинний президент викликав Зеленського на дебати. Той випустив ролик, в якому покликав главу держави на НСК Олімпійський і поставив скандальні умови, в тому числі здачу аналізів на наркотики і алкоголь, давши "24 години на відповідь". Порошенко заявив, що дебати - це не шоу, аленесподівано погодився, а потім почав наполягати на ретельному аналізі на наркотики. У Зеленського від VADA-тесту відмовилися.

Відео: Радіо Свобода

Комментарі

Останні новини