RU

Порошенко перед голосуванням за НАТО - Росії: "Не дочекаєтеся" видео

07.02.2019, 13:19
Петр Порошенко (фото - president.gov.ua)

Закріплення в Конституції курсу на членство України в НАТО і Євросоюзі необхідні, тому що такий курс забезпечить безпеку українців. Про це сказав президент Петро Порошенко  у Верховній Раді перед голосуванням за правки, пише прес-служба глави держави.

"Дуже важливо, що НАТО - це про безпеку. Про безпеку громадянина, безпеку на вулицях, захист конституційних прав і свобод, верховенство права. Це те, що сьогодні нас об'єднує з приводу змін в законодавство й проведення реформ в нашій країні. Підкреслюю, що це також пов'язано зі вступом в ЄС. Відповідальність України, критерії, необхідні для членства. Це, в тому числі, і захист стандартів життя українського громадянина", - прокоментував глава держави.

Сьогодні, 7 лютого, Верховна Рада зобов'язала уряд, президента і себе ввести Україну до Європейського союзу і Організації Північноатлантичного договору. За зміни до Конституції з приводу стратегічного курсу України на повноцінне членство в ЄС і НАТО, які оформлені у вигляді законопроекту N9037, проголосували 334 депутати при 300 мінімально необхідних.

"Зараз в Кремлі уважно стежать за подіями в українському парламенті. Не дочекаєтесь!" - сказав Порошенко, виступаючи перед голосуванням.

Комментарі

Останні новини