RU

Помічник Зеленського таємно зустрічався з Ахметовим і не каже, навіщо: відео Схем видео

08.10.2020, 22:00
Сергей Шефир (Фото: Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Журналісти програми "Схеми" зафіксували візит першого помічника президента  Сергія Шефіра  в заміський маєток олігарха  Ріната Ахметова. Шефір каже, що не робив нічого протизаконного.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Журналісти зафіксували на відео, як Audi з Шефіром виїхало з території Офісу президента і попрямувало по Столичному шосе в бік Конча-Заспи. Наприкінці шосе авто заїхало на заправку, де до нього під'їхав Mercedes Ахметова, Шефір пересів у цей автомобіль, після чого той попрямував до резиденції олігарха.

Автори "Схем" звернулися до Шефіра з проханням відповісти, чому він таємно зустрічався з Ахметовим і які питання з ним обговорював.

"Нічого, що суперечить інтересам нашої країни, нічого протизаконного я не роблю. Крапка", – відповів перший помічник президента  Володимира Зеленського.

У Ахметова на аналогічне питання не відповіли взагалі нічого.

  • Раніше  Українська правда з посиланням на представника великого бізнесу повідомила, що Ахметов нібито щомісяця виділяє більше 2 млн доларів на фінансування Офісу президента і Слуги народу.
    У пресслужбі олігарха спростували цю інформацію і заявили, що Ахметов передав управління своїм бізнесом менеджменту, а політичну діяльність не веде з 2012 року.
  • У Слузі народу також заявили, що фракція СН від Ахметова грошей не отримувала.

Читайте також: Спецпроєкт | Зеленський і олігархи. Як Ахметов і Коломойський стали героями першого президентського року

Комментарі

Останні новини