RU

Польща привітала українців з отриманням безвізового режиму видео

17.05.2017, 15:13
Вітольд Ващиковський (фото - ЕРА)
Польща привітала Україну з отриманням безвізового режиму з країнами Європейського Союзу. Привітання двома мовами зачитав польський міністр закордонних справ Вітольд Ващиковський, його звернення опубліковано на Youtube-каналі МЗС країни.

"Дорогі українці! Три роки тому на Революції гідності ви вибрали Європу, і сьогодні ми вітаємо вас з розпростертими обіймами", - сказав він.

За словами глави МЗС Польщі, після затяжних переговорів за активної участі Польщі все ж було прийнято рішення про введення безвізового режиму для українців.

"Це важливий і щасливий момент у відносинах ЄС і України. Від щирого серця запрошую вас відвідати Польщу та інші країни Шенгенської зони", - резюмував Ващиковський, додавши "вітаємо!" українською мовою.

Читайте також: Дещиця: У Брюсселі Польща показала приклад партнерства

6 квітня 2017 року Європарламент проголосував за надання українцям безвізового режиму, а 26 квітня візову лібералізацію з Україною схвалили і посли Євросоюзу (комітет постійних представників ЄС - COREPER). 11 травня це зробила і Рада ЄС.

Сьогодні, 17 травня, в Страсбурзі на засіданні Європарламенту будуть підписані фінальні документи про впровадження безвізового режиму ЄС-Україна.

Відео: Youtube / PolandMFA

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини