RU

Під оплески: ще один прихід УПЦ МП перейшов до нової церкви видео

19.12.2018, 17:01
Олександр Драбинко (фото - аккаунт в Facebook)

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко) провів літургію в Києві в Спасо-Преображенському храмі УПЦ МП і під час служби оголосив про перехід його приходу в помісну церкву України, що присутні віруючі зустріли вітальними оплесками. Трансляція літургії велася на його сторінці в Facebook.

"Всі ми стали свідками тієї події, що називається собором Православної церкви України, що відбувся в суботу 15 грудня, і на нашій українській святій землі з'явилася єдина канонічна Українська православна церква, яка відтепер визнана Вселенським патріархом", - нагадав він.

Митрополит підкреслив, що від Вселенського патріарха Варфоломія "ми також отримали благословенну вірчу грамоту, якою визнається і наш сан, і наше служіння, і місце нашого служіння, що б не говорили злі люди, які не хочуть, щоб я був з вами, а ви зі мною".

Після його участі в Об'єднавчому соборі, Московський патріархат заборонив Драбинку проводити службу в цьому храмі, адже він вирішив перейти в нову церкву. Однак Парафіяльна рада 18 грудня ухвалила, що Драбинко має право служити в храмі і залишитися його настоятелем. Вселенський патріархат прийняв його в свою юрисдикцію.

"На жаль, частина прихожан і священнослужителів не прийняли мого вступу в ПЦУ, тому покинули храм. Але я сподіваюся, що вони повернуться. Наші двері відкриті", - сказав в коментарі Громадському.

Читайте також: Митрополит Драбинко розповів, хто курирує вплив РФ в УПЦ МП

Комментарі

Останні новини