Глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе називає відновлення співробітників, які провалили переатестацію, через суди "реваншем старої системи"

Співробітники МВС, які провалили переатестацію, масово оскаржують рішення комісій та накази про звільнення. Про це йдеться в новому розслідуванні програми Схеми.

Основні претензії звільнених з поліції міліціонерів стосуються співбесід під час переатестації. Ті, хто набрав достатню кількість балів на тестуванні скаржаться на суб'єктивність рішень атестаційних комісій.

За даними Нацполіціі, зараз в судах розглядається близько 200 справ звільнених міліціонерів. З них більше половини (106) - в Окружному адміністративному суді Києва. Уже відомо, принаймні, про дві постанови суду про поновлення на роботі.

Глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе називає це "реваншем старої системи".

"Їх буде більше, якщо такі реваншистські сили, як ті співробітники і судова система, яка теж абсолютно стара система, будуть займати одну сторону", - говорить Деканоїдзе.

Через суд намагається поновитися на посаді і заступник начальника головного слідчого управління МВС Григорій Мамка - головний критик поліцейської атестації, який раніше працював з одіозним екс-заступник міністра внутрішніх справ, першим заступником керівника Нацполіціі Василем Паскалом. Мамка потрапив під люстрацію, він повинен був розслідувати і передавати до суду найгучніші злочини.

"Я пропрацював 22 з половиною роки в міліції, півроку в поліції. Маючи всі свої нагороди і відзнаки, не можу погодитися з тим, що я профнепридатним", - заявляє він.

Через тиждень - 7 квітня - Окружний адмінсуд Києва скасував рішення атестаційної комісії та наказ про звільнення Мамки.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.