Крім того, що мер Одеси Геннадій Труханов володіє офшорними компаніями, в реєстраційних документах він зазначений як громадянин РФ, птшуть журналісти

Одеський міський голова Геннадій Труханов має громадянство Росії і володіє 20 офшорними компаніями. Про це йдеться в рамках міжнародного журналістського розслідування програми  Слідство.Інфо на Громадському ТБ.

Журналісти дізналися, що ім'я мера Одеси як громадянина РФ є в документах і листуванні, які були опубліковані в рамках проекту Панамський архів, заснованого на матеріалах панамської юридичної компанії-реєстратора офшорів Mossack Fonseca. Всі розкриті документи вказують на те, що Труханов має російську реєстрацію.

Панамський архів: ЗМІ стверджують, що Труханов - громадянин РФ

Також мер Одеси володіє будівельною компанією РОСТ - через офшорні компанії на Британських Віргінських островах. Ці ж компанії контролюють кілька десятків різних підприємств в Україні.

За даними розслідування, після обрання Труханова мером РОСТ стала отримувати більше бюджетних коштів. Так, в 2015 році компанія отримала з бюджету на дорожньо-ремонтні роботи близько 270 млн гривень в Одесі і столиці. На тендерах РОСТ в цілому заробила понад два мільярди гривень.

Також стверджується, що Труханов - співвласник віргінської компанії Macon Assets Limited (співвласник одеського ж/к Арк-Палас), а його дочка Катерина Труханова є співвласником фірми СКВО (будівництво). Ще один одеський ж/к (вул. Прохоровська ) належить Трухановому через Hemes Group Limited - іншу офшорну компанію.

Читайте також:
Панамський архів: як один анонім і 400 журналістів змінили світ

3 квітня міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) в рамках проекту Панамський архів (Panama Papers)
опублікував масштабне розслідування про тіньові схеми десятків лідерів країн і сотень політиків світового масштабу. Журналісти отримали від невідомого 2,6 терабайта документів Mossack Fonseca.

Українські журналісти на підставі витоку
стверджують, що президент  Петро Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи в сліпий траст, проте почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне