Палац Колеснікова під Києвом зняли на камеру дрона: відео видео

25.04.2016, 11:38
Фото: скріншот
Журналісти проекту За Парканом (За забором) зняли особняк колишнього віце-прем'єр-міністра України, представника проросійської партії Опозиційний блок Бориса Колеснікова. Відео опубліковано на YouTube-каналі Стоп Корупції.

Зйомки велися в місті Українка Київської області. Сусіди стверджують, що після Євромайдан тут жили бійці Беркуту, які втекли.

"Палац Бориса Колеснікова зведений на землі, що належить Миколі Коломійцю - екс-заступнику керівника Державного управління справами часів Януковича", - з'ясували журналісти. За їхніми даними, площа земельної ділянки становить 4,56 га. На ділянці розташований котеджний комплекс з п'яти будівель.

Після публікації новини в редакцію ЛІГА.net звернувся Борис Колесніков. Він вважає, що розміщене у відеоролику "посилання на статтю 386 КК езаконне збагачення", м'яко кажучи, - не за адресою". "А ось всі ваші дії підпадають під статтю 383 КК Україниавідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину", - заявив Колесніков.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю