RU

"Основна лінія - Медведчук". СБУ публікує відео з Нагорним видео

22.10.2018, 16:45
Тимофій Нагорний (фото - скріншот відео)

СБУ оприлюднила відео і аудіозаписи переговорів бізнесмена Тимофія Нагорного, підозрюваного в державній зраді.

На записах Нагорний розповідає, що співпрацював з російськими спецслужбами і повинен був отримати від них гроші на створення проросійської політичної партії в Україні.

"Вони (РФ - ред.) діють через декілька різних рук впливу... Основна лінія - Медведчук, ще одна лінія - Сурков (помічник президента РФ - ред.). Я з тим і з тим зустрічався", - говорить на відео Нагорний.

На аудіозаписі нібито Нагорний розповідає, що росіяни під час вербування обіцяли йому всебічну допомогу. Як глава проросійської сили в Україні, він повинен був виступати за позаблоковий статус України, за надання російській мові статусу державної і "якщо Україна піде в ЄС, то піде разом з Росією".

Бізнесмен також стверджує, що веде переговори з росіянами з 2013-го року, "був і в адміністрації, і в Держдумі, і на Луб'янці". Фінансування діяльності Нагорного мало, відповідно до опублікованого відео, здійснюватися "через Азарова, через Клюєва".

Сьогодні під час засідання суду щодо обрання запобіжного заходу Нагорний підтвердив, що писав президенту РФ Володимиру Путіну, але звинувачення в державній зраді заперечує. Апеляційний суд постановив взяти бізнесмена під варту до 30 листопада без права внесення застави, тим самим скасувавши попереднє рішення суду, яким передбачалося право внесення застави.

Комментарі

Останні новини