RU

Опубліковано відео випробувань українського БТР-4 Буцефал на воді видео

01.06.2016, 18:04
Фото: скріншот
У мережі з'явилися кадри випробувань новітнього українського бронетранспортера БТР-4 Буцефал. Відео опубліковано на офіційному YouTube-каналі Національної академії Нацгвардії України.

"Уже кілька років в ряди Збройних Сил України та Національної гвардії поставляється новітній бронетранспортер БТР-4. Бронетранспортер має кілька модифікацій з різними силовими установками і додатковим обладнанням, в залежності від завдань які він буде виконувати", - йдеться в повідомленні.

БТР-4 Буцефал - розробка харківського конструкторського бюро ім. Морозова. Робота над вдосконаленням бронемашини триває. Представники бюро експериментують, встановлюючи нові силові установки, додаткове обладнання, різні типи озброєння.

"На базі транспортера створюють і спеціальні модифікації для виконання небойових завдань - в Національну гвардію були поставлені БТР-4 для евакуації поранених і доставки їх до місць лікування, вони не мають озброєння, однак мають збільшені розміри для розміщення медичного обладнання. Також поставлялися БРЕМ - ремонтний бронетранспортер, призначений для ремонту і евакуації підбитої або поламаної техніки", - розповіли в прес-службі академії.

Зафіксовані на відео випробування модернізованих БТР-4 проводились на Салтівському водосховищі в Харківській області.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Комментарі

Останні новини