RU

Опубліковано відео інциденту Коломойського з журналістом видео

20.03.2015, 11:26
0bc0a761a8532277aae25fff0a3633fe.jpg
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації, олігарх Ігор Коломойський обматюкав журналіста Радіо Свобода Сергія Андрушка. Інцидент стався близько півночі біля офісу компанії "Укртранснафта", в якому розгорівся конфлікт, пов'язаний зі зміною керівника підприємства, передає Радіо Свобода.

Коли після шести годин перебування в приміщенні Коломойський вийшов з офісу "Укртранснафти", журналіст запитав його, що голова Дніпропетровської ОДА робить вночі в офісі державного підприємства. У відповідь на це Ігор Коломойський обматюкав журналіста і запитав, чому той не цікавиться, як в компанію потрапили російські диверсанти.

"З тобою хоче побачитися. Іншої можливості немає, як тебе побачити. Твоє обличчя. Радіо Свободи. А чого ти не питаєш як рейдерське захоплення в "Укртранснафті" сталося? І російські диверсанти сюди потрапили? Чого ти про це не говориш? Тобі, бл*ть, Коломойського потрібно побачити? Ми звільняли будівлю від російських диверсантів, які захопили. А ти зі своєю "Свободою" сидиш тут, бл*ть, і чатуєш, як тьолка свого невірного чоловіка", - відповів голова Дніпропетровської ОДА журналістові.

"Ти, Радіо Свобода, поламала Радянський Союз, повалила більшовиків. За ОУН-УПА завжди декларував, а ти за паспортами тут чергуєш? Або чому ти чергуєш? Де твій пі*арас цей Лещенко? Ну, покажеш ти це по своєму телевізору або по своєму інтернету? Алло, гараж? Їду до президента з ось цими писульки і папірцями", - продовжив він.

Коломойський увечері 19 березня в супроводі озброєних людей приїхав в офіс "Укртранснафти". Перед тим стало відомо, що наглядова рада цього держпідприємства відсторонила Олександра Лазорка від виконання повноважень голови правління компанії. У повідомленні "Нафтогазу", який контролює 100% акцій "Укртранснафти", не вказана причина такого рішення.

Читайте также: Коломойський і Лазорко прокоментували захоплення Укртранснафти

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини