RU

Опубліковані записи розмов про фальсифікації у Харкові: аудіо видео

16.01.2016, 11:25
22d717e963e1c16e9fc649db18098c1e.jpg
Харківський бізнесмен, волонтер Всеволод Кожемяко оприлюднив запис розмов, що свідчать про фальсифікації на місцевих виборах у Харкові на користь партії Відродження, першим номером у списку якої був нинішній мер Харкова Геннадій Кернес. За словами Кожемяко, записи були зроблені в ніч з 25 на 26 жовтня 2015 року.

"Послухайте ці телефонні переговори. Відео довге, але воно варте того. Записи зроблені в ніч виборів. На них група "товаришів" на чолі із заступником глави Ленінського РДА Оленою Гунбіної займається підтасовуванням результатів виборів на користь партії Відродження на кількох виборчих дільницях", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

"На цих ділянках був обраний власне голова РДА Ленінського району, широко відомий у вузьких колах в минулому сепаратист, а нині самий проукраїнський з усіх українців на Землі, товариш Мусєєв (керівник бюджетної комісії міської ради) і його колега по бюджетній комісії товариш Тупіцин (обидва від Відродження)", - додав Кожемяко.

Дивіться також: Інфографіка: Карта результатів місцевих виборів: мери, облради і міськради

На записі передбачувані представники міської влади Харкова активно займаються фальсифікаціями на користь партії Відродження: закликають співрозмовників "краще подумати" над результатами голосування; просять невідомих підготувати чисті бланки протоколів з печатками; таємно дістають із сейфу печатку.

Записана розмова, яка вказує на те, що голова комісії №383 в порушення закону ходила з печаткою до Гунбіної, після чого повинна знову непомітно для представників партії
Самопоміч покласти її в сейф. А коли Самопоміч викликала міліцію, Гунбіна порадила викликати для глави "швидку", бо тільки вона може відкрити сейф. "Ось вона не приїде, її швидка забере, сейф ніхто більше відкрити не може", - сказала Гунбін.

Після цього на записи директор школи з 383 ділянки Ірина Стеценко звітувала: "Олена Володимирівна, у нас просто була діарея у людини, вона просто сиділа в туалеті, вона не могла відкрити сейф. Через чорний вхід, поки вони (Самопоміч - ред.) стояли біля центрального, я впустила людину (з печаткою - ред.). Нам потрібне звання народних артистів. Ми вистояли, Олена Володимирівна. Ми їх (Самопоміч - ред.) зараз виставимо дурнями, бо вони ж міліцію викликали, а ми відкриємо сейф, а печатка лежить там ", - розповідає Стеценко.

Читайте також:  Тарас Ситенко: Багато харків'ян ненавидять центральну владу

Після публікації даного запису народний депутат, радник голови МВС Антон Геращенко повідомив, що звернувся до генерального прокурора України Віктора Шокіна з проханням розслідувати справу про фальсифікації на місцевих виборах у Харкові.

"Записи, опубліковані Всеволодом Кожемяко, є прямими доказами фактів підтасування виборів у Харкові", - написав він на своїй сторінці в
Facebook.

Геращенко також повідомив, що звернувся до міністра внутрішніх справ
Арсена Авакова  і глави Національної поліції Хатії Деканоїдзе з пропозицією "забрати розслідування справи про підтасовування на виборах у Харкові в Київ, для того, щоб воно було проведено максимально кваліфіковано".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини