RU

Оприлюднено звернення муджахидів, що увійшли до Грозного: відео видео

04.12.2014, 10:27
946928fb622af8085bf0d29e11945956.jpg

У мережі з'явилося відеозвернення муджахидів, що увійшли до столиці Чечні Грозного. Один з учасників групи заявляє, що до міста вони увійшли за наказом аміра Хамзата (соратника Доку Умарова, - ред.).

"До міста увійшло багато муджахидів. Це акт відплати за те, що маріонетки посміли гнобити мусульманських жінок, наших сестер. Це операція Інтікама, Шахидська операція, і ми будемо битися до смерті", - заявляє чоловік на відео.

За його словами, муджахиди, що ввійшли у Грозний, вже знищили багато машин: "Вже є результати. Аллах знищив їх нашими руками. Ми знищили багато машин, військові колони, захоплено багато трофеїв. Ми не можемо все забрати. Аллах нам допомагає. Ми поширилися містом, йдуть бої і ніхто досі з нас навіть не поранений, а їх ми багатьох знищили".

Раніше російські ЗМІ повідомили, що в перестрілці з російськими силовиками в Грозному вбито семеро муджахидів. У центрі Грозного тривають бойові дії, до центральних вулиць стягнута важка військова техніка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини