RU

Оприлюднено відео допиту українського журналіста бойовиками ДНР видео

10.11.2014, 14:54
658828b6249b8635f422ec6063bee201.jpg

В інтернеті з'явився відеозапис, на якому ерористи ДНР допитують захопленого в полон журналіста телеканалу Еспресо.TV Єгора Воробйова. Як повідомляє Дорожній контроль, це перший допит після того, як російські солдати передали журналіста в руки бойовиків.

Воробйов розповів, що він, оператор Тарас Чкан і керівник Дорожнього контролю Ростислав Шапошников виходили по "зеленому коридору" з Іловайська. Журналісти їхали в зеленому мікроавтобусі з бійцями батальйону Дніпро-1, а коли почався обстріл - заїхали в лісопосадку.

Журналіст повідомив бойовикам ДНР, що вночі українські військові відірвалися вперед, тому він і його колеги залишилися ночувати в посадці. Наступного дня, 30 серпня, під час спроби вийти на безпечну територію, всіх журналістів взяли в полон. На питання терористів, хто його затримав, Воробйов відповів "російські військові", за що отримав удар рукою по голові.

Сам телеканал повідомив, що Єгор Воробйов був звільнений після 38 днів полону - журналіста обміняли поблизу Єнакієво.

Нагадаємо, 30 серпня стало відомо, що в селищі Многопілля під Іловайськ зникли журналіст Єгор Воробйов і Максим Чкан, а також керівник проекту Дорожній контроль Ростислав Шапошников.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини