RU

Оприлюднено докази перекидання "Градів" з РФ в Україну видео

17.07.2014, 15:52
12a211e2b817dbe5221044e6f9dd3597.jpg
Рада національної безпеки оприлюднила докази того, що російські реактивні системи залпового вогню "Град" перетнули кордон України на ділянці "Амвросіївка" Донецької області.

16 липня було встановлено, що колона військової техніки у складі п'яти реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град" і два БТРа незаконно перетнули державний кордон України на напрямку населених пунктів Різдвяний (РФ) - Кошарне (Україна) і, заглибившись на відстань близько 60 метрів, здійснила залп в напрямку розташування підрозділів Збройних Сил України.

У ході обстеження лінії державного кордону було виявлено місце перетину з чіткими відбитками шин військової техніки Російської Федерації. Також на позиціях, звідки вівся вогонь, були знайдені залишки від реактивних снарядів і сліди обпаленої землі.

В цей же час зафіксовано спробу знищення російською стороною ознак порушення кордону за допомогою сільськогосподарської техніки.

Відео: Матеріали РНБОУ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини