RU

Опозиція поскандалила на суді Тимошенко: відео із залу засідань видео

13.02.2013, 15:48
fcd5e3b3bfe30f7244f1c657d343629d.jpg
Слідчий суддя Оксана Царевич сьогодні оштрафувала Юлію Тимошенко на 17 тис.грн. за неповагу до суду - екс-прем'єр не ходить на засідання. Опозиціонери зустріли це рішення критикою на адресу самої судді, яка раніше судила Юрія Луценка, якого Європейський суд з прав людини виправдав, зобов'язавши державу виплатити екс-міністру внутрішніх справ грошову компенсацію.

Оскільки суддя говорила дуже тихо, її було практично не чутно в залі. Народні депутати від Батьківщини почали просити Царевич говорити голосніше. "До суду ви повинні звертатися стоячи", - відповіла суддя, на що депутат Володимир Яворівський вигукнув: "Перед таким судом як ваш, можна і не вставати".

Царевич зупинила засідання, ухваливши, що Яворівський повинен покинути зал і оголосила перерву, щоб співробітники Грифона виконали її рішення. Яворівський, коли суддя встановлювала його особу, назвався Михайлом Чечетовим. Вже в ході перерви в зал, де сиділи депутати, зайшла секретар суду і поцікавилася, чи вийшов Чечетов. Депутати відповіли, що Чечетова в залі немає, і засідання можна починати.

Відео: ЛІГАБізнесІнформ

Комментарі

Останні новини