Олена Лукаш: Силу до мене не застосовували, в ГПУ їду добровільно видео

05.11.2015, 17:10
Елена Лукаш
Затримана сьогодні колишній міністр юстиції України в уряді Миколи Азарова Олена Лукаш розповіла, що під час затримання сили до неї не застосовували і на допит до Генеральної прокуратури вона направляється добровільно. Про це екс-міністр сказала на відеозаписі, який продемонстрували журналістам в прес-центрі СБУ.

"Мене звуть Олена Лукаш, сьогодні 5 листопада 2015 року. Я перебуваю в Києві", - сказала вона.

"Зі співробітниками контррозвідки я прямую для дачі свідчень в ГПУ. Ніякого тиску на мене не чинили. Звичайна нормальна бесіда з співробітниками контррозвідки", - зазначила Лукаш.

"Ніяких претензій немає, мої права не порушуються, і я добровільно вирушаю для дачі свідчень", - зазначила вона у відео, яке продемонстрували в СБУ.

Нагадаємо, екс-міністр юстиції України Олена Лукаш, затримана сьогодні СБУ, направляється в Генпрокуратуру для дачі свідчень. Про це сьогодні на брифінгу повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

"Сьогодні в результаті комплексу розшукових заходів, в яких були задіяні значні сили Служби безпеки, нами була затримана міністр юстиції часів Януковича Олена Лукаш, яка переховувалася від органів правосуддя. Напевно, ви всі пам'ятаєте її зухвалі виступи, заяви в самі пекельні дні Майдану. Також ви пам'ятаєте рішення, які були нею завізовані, у тому числі закони 16 січня. Все це було предметом дослідження правоохоронних органів", - сказала вона.

Олена Лукаш займала пост міністра юстиції України під час Революції Гідності - Майдану - на посаді вона перебувала з липня 2013 року по лютий 2014-го року.

Досьє на Олену Лукаш

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю