RU

Охорона ТВі не пускає Кагаловського в офіс каналу: відео, фото видео

23.04.2013, 17:35
Костянтин Кагаловський прийшов на ТВі, але його не пускає охорона
Бізнесмена Костянтина Кагаловського не пускають в офіс телеканалу ТВi, який раніше йому належав. Представник нового інвестора виніс документи, що підтверджують, що новий директор - Артем Шевченко.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, колишній власник ТВі Кагаловський разом зі звільненим напередодні генеральним директором каналу Наталією Катеринчук приїхали в офіс, де зараз повинні початися збори колективу під керівництвом нового голови каналу Шевченка.

Охорона відмовилася пускати Кагаловського і Катеринчук всередину. Катеринчук вимагає пропустити її на робоче місце. Вона стверджує, що її ніхто не звільняв. Представник нового інвестора виніс документи, що підтверджують, що новий директор - Шевченко.

Охорона ТВі не пускає Кагаловського в офіс каналу: відео, фото

Охорона нікого не пускає всередину

Охорона ТВі не пускає Кагаловського в офіс каналу: відео, фото

Наталя Катеринчук і Костянтин Кагаловський

Охорона ТВі не пускає Кагаловського в офіс каналу: відео, фото
Нагадаємо, на телеканалі ТВі стався конфлікт, пов'язаний з власниками та керівництвом каналу. Інвестора каналу Костянтина Кагаловського прес-служба ТВі поставила до відома, що він більше не зв'язаний з каналом. Новим власником став Олександр Альтман. Також звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї цю посаду зайняв Артем Шевченко. Як доказ законності рішень прес-служба розмістила документ зі зборів каналу.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка.

Відео: ЛІГАБізнесІнформ

Комментарі

Останні новини