RU

Одеський воєнком володіє автопарком на $250 тисяч - ЗМІ видео

06.10.2014, 13:06
В'ячеслав Кушнеров. Фото - zn.ua
Начальник військового комісаріату Київського району Одеси В'ячеслав Кушнеров, отримуючи зарплату з держбюджету, придбав позашляховик Infinity FX37, вартість якого становить 800 тисяч гривень. Про це йдеться в сюжеті Сергія Зубенка в програмі "Інсайдер" на телеканалі ICTV.

Воєнком заявив, що автомобіль йому не належить, повідомляє автор сюжету.

"У нього достатньо великі запити і до засобів пересування, і до ресторанів, ідеальний манікюр. Бачила в одному з найдорожчих в Одесі ресторанів, де збираються співробітники міліції, прокурори", - повідомила одеська журналістка Віра Запорожець.

В ході журналістського розслідування було встановлено, що Infinity FX37 зареєстрований на дружину воєнкома Ліану, яка також володіє новим Range Rover Vogue, а раніше водила Jaguar.

Другий Infiniti - EX37 - зареєстрований на дочку Кушнєрова Римму, яка володіє ще Honda Accord. Сам воєнком має право керувати ще однією машиною - BMW 7.

Загальна вартість всіх автомобілів, зареєстрованих на членах сім'ї воєнкома, складає більше 250 тисяч доларів.

"Згідно з податковою декларацією, В'ячеслав Кушнеров і члени його сім'ї не займаються бізнесом, не керують і не є співзасновниками комерційних структур. Звідки ж автомобілі на чверть мільйона доларів?", - резюмують журналісти.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини