Спецпредставник США по Україні Курт Волкер прокоментував відео, зняте безпілотником місії ОБСЄ, як конвої вантажівок незаконно в'їжджають в Україну з Росії через непідконтрольну ділянку кордону. Таким чином, вважає Волкер, РФ підтримує бойові дії в Донбасі. Про це він написав у своєму  Twitter.

"На цих кадрах, знятих спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ, конвої вантажівок незаконно в'їжджають в Україну з Росії. Нагадаємо, дії Росії заблокували ефективну роботу місії з моніторингу кордону, і російські сили постійно перешкоджають СММ ОБСЄ відвідувати кордон", - написав він.

Він вважає, що "це ще один спосіб, яким Росія навмисно продовжує конфлікт і підтримує бойові дії на сході України, не дивлячись на міжнародні зусилля, спрямовані на підтримання миру в Україні".

У звіті місії ОБСЄ йдеться, що її БПЛА зафіксував, як посеред ночі колона з 8 вантажівок в'їхала в Україну і виїхала з неї по грунтовій дорозі в районі, де немає прикордонно-пропускних споруд. За даними місії, це було 7 серпня.

Читайте також: ОБСЄ зафіксувала новітні комплекси РФ радіоелектронної боротьби

Вантажівки рухалися на схід по дорозі у непідконтрольного Україні населеного пункту Чистяково.

"Поблизу н. п. Манич, що приблизно в 3,5 км від кордону між Україною і Російською Федерацією, колона повернула на схід на ґрунтову дорогу, яка проходить через кордон. Після цього БПЛА зафіксував другу колону, яка рухалася в західному напрямку від кордону з Російською Федерацією по цій же грунтовій дорозі", - йдеться в звіті ОБСЄ.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.