RU

Інтерв'ю Булатова в лікарні: Нас не залякають видео

31.01.2014, 17:53
073ef611ab82857cbd3503ba4e046f4b.jpg
Один з лідерів Автомайдану Дмитро Булатов, якого вчора знайшли побитим, дав інтерв'ю в лікарні.

"Незважаючи на те, що на моєму тілі немає живого місця, незважаючи на те, що мені порізали обличчя, обіцяючи виколоти око, відрізали шматок вуха, мене розіп'яли, прибивши цвяхами до дверей... незважаючи на всі ці речі, я хочу вам сказати, що нас не залякати і ми зупинятися не збираємося", - сказав він.

Булатов зазначив, що йде на поправку, також побажав усім "міцного бойового духу".

"Я вважаю, що ніякі перешкоди не зупинять нас від того шляху, який ми обрали. Ми будемо добиватися справедливості. Ми так робили, робимо і будемо робити", - сказав він.

Нагадаємо, Дмитро Булатов 22 січня зник. Було подано заяву в міліцію. Пошуки результатів не дали. Вчора Дмитро  знайшли у селі Вишеньки Бориспільського району під Києвом. За словами Булатова, його викрали, відвезли в незнайоме місце , весь час тримали з закритими очима , катували. Активіст побитий, у нього порізані обличчя і тіло, відрізана частина вуха. Сказав, що його навіть розпинали - у нього є проколи на руках.

Відео: youtube

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини