RU

Новий губернатор Львівщини Сало: Я встав з колін видео

04.11.2013, 10:48
Олег Сало (фото - mvs.gov.ua)
Новопризначений губернатор Львівської області Олег Сало на посаді продовжить працювати старими методами - "якби я раніше погано працював, мене б не призначили".

Нагадаємо, президент призначив генерал-майора міліції Сала губернатором Львівської області. Раніше він очолював управління МВС України в Івано-Франківській області. За даними народного депутата Геннадія Москаля, саме Сало на посаді заступника начальника цивільної міліції МВС командував спецпідрозділом "Беркут", який вилучав бюлетені на окрузі №132 у Первомайську Миколаївської області на виборах 2012 року.

Проти Сала після президентських виборів у лютому 2005 року було порушено кримінальну справу за фактами порушення виборчого права, він був навіть оголошений в міжнародний розшук через Інтерпол. Ще одна справа була порушена за зловживання владою та службовим становищем. На парламентських виборах 2006 року він балотувався за списком Народна опозиція Наталії Вітренко. У жовтні 2006 року Генпрокуратура повернула кримінальні справи Сала в прокуратуру Львівської області на дорозслідування. У 2007 році Печерський суд Києва закрив справи "у зв'язку з відсутністю в його діях складу злочину".

Відео: 5 канал

Комментарі

Останні новини